Қазтұтынуодағының жоғары колледжінде «Тамақтандыруды ұйымдастыру» циклдік комиссиясы апталығы аясында колледж педагогтері арасында салат дайындау бойынша конкурс өткізілді! Бұл байқаудың мақсаты –салаттар дайындауда шығармашылықпен айналысуға шабыттандыру, ең жақсы рецепттер мен идеялармен бөлісу және аспаздық өнерде тәжірибе алмасу. Конкурстың талабы бойынша қатысушылар 15 минутта ұсынылған азық-түліктерден салат дайындап, оны ерекше ұсынуға міндеттелді.

Сайысқа қатысушылар:

1. Директордың оқу-әдістемелік жұмысы жөніндегі орынбасары: Кусаинова Дина Гайдаровна
  2. Директордың әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары: Адырбекова Умитгуль Жузипназаровна
  3. «Маркетинг» және «Есеп және аудит» мамандықтары бойынша бөлім меңгерушісі: Бисимбаева Гаухар Танатовна
  4. «Бағдарламалық қамтамасыз ету» циклдік комиссияның төрайымы: Нағыметова Гүлім Қонысбайқызы
  5. Арнайы пәндер бойынша оқытушы: Маликова Багила Артыкбаевна
  6. Жалпы білім беру пәндері бойынша оқытушы: Дүйсенбаева Дана Сұлтанханқызы
  7. Алғашқы әскери дайындық оқытушысы: Зеренханова Ақмарал Зеренханқызы
  8. Арнайы пәндер бойынша оқытушы: Алиева Фарида Арифкызы

Конкурста барлық қатысушылар өздерінің шеберліктері мен ұйымшылдықтарын, тез шешім қабылдаушылық қасиеттерін көрсетіп, өте жақсы деген баға алды!
Барлық қатысушыларға көтеріңкі көңіл-күй үшін алғыс бідіреміз!!! Шығармашылық табыстар тілейміз!!!